Woensdagleague

STAND seizoen 2026-2027

De HCP van de 2de wedstrijd van de woensdagleague was helaas verkeerd berekend. Deze is aangepast waardoor de uitslag van de 2de wedstrijd voor een team anders uitvalt dan op het wedstrijdformulier staat aangegeven. Excuses hiervoor.

Stand

7e Speeldag 1e periode
HaPe-tje–De Bowldozers3–2
De Broekies–Balle vuren5–0
Pinquins–Spare me3–2
Lucky StrikeVLOEP1–4
Dolly’sDJ’s0–5
BT Wannet–geen team 120–0
PeriodepuntenPeriode 1
Periode PntWedstrijdpuntenHGHSPinfallPinfall +HCPGamesGem
De Broekies0275351909105921072048220,7
DJ’s024,54491727109301116656195,2
VLOEP02336712997732993652148,7
HaPe-tje019,543915738371877144190,2
Spare me017,5462156994351099956168,5
BT Wannet015,544715868591937548179,0
Pinquins013,535712535511759540137,8
De Bowldozers01337112306636834444150,8
Lucky Strike01042514388168914848170,2
Dolly’s07,535013516874866248143,2
Balle vuren042989776128984856109,4
geen team 120000000,0
88968540164,8

Punten

Statistieken

hoogste game heren
1Floris Dollevoet289
2Lucas Dollevoet279
3Thijs v.d. Broek278
hoogste game dames
1Gu-Anne v.d. Heuvel245
2Elaine Wannet243
3Sharon Franke216
hoogste serie heren
1Floris Dollevoet1041
2Jeroen Ulijn927
3Thijs v.d. Broek923
hoogste serie dames
1Elaine Wannet843
2Sharon Franke817
3Gu-Anne v.d. Heuvel760
aantal 200 games117
aantal 800 series19
aantal 900 series8
aantal 1000 series2
League gem deze week162,4
League gemiddelde164,8
Hoogste game G-bowlers
1Jan Ruesink180
2Daniël Gal111
Hoogste serie G-bowlers
1Jan Ruesink551
2Daniël Gal383
Woensdagleague 2026-2027Bijgewerkt t/m14-10-2026
HCPG1G2G3G4HGHSTPFGGEMaantal 200
Floris Dollevoet023626725927910412891041557224232,1720
Thijs v.d. Broek00000027892317598219,876
Lucas Dollevoet0255198166198817279908435920217,9514
Jeroen Ulijn0210174149206739267927575128205,3917
Hans de Peinder0169205235221830257847402720201,3512
Wijnand v.d. Ven022318315905652235657754193,752
Elaine Wannet1000000243843449824187,4210
Jeroen Arts12148173201193715236809517928184,969
Peter Schook16164234176169743234814434424181,007
Danny van Bergen18158142191174665212775213512177,923
Geert Molmans19149156183149637228753423024176,252
Sharon Franke20216195192214817216817419024174,585
Carlo Timmers2300000214729206012171,671
Tonnie Wannet2400000213743409324170,544
John de Waal28146147189145627214702397324165,542
Rolf Dollevoet28000002016616614165,251
Ben Looijenstein29172183170164689200702458228163,641
Gu-Anne v.d. Heuvel3400000245760189512157,921
John Peterse360000016263512338154,120
Marijke Roegies38135164137190626190626367024152,920
Boudewijn van Kessel4014413712912953917266011998149,870
Antoon Groot41141141151149582199613296620148,300
Cees Linders53127136138159560165560319324133,040
Angelle Linders58000146146160555154312128,580
Eric Janssen5987135109151482168562354228126,500
Jan Ruesink62113114126113466180551245520122,750
Jelle Popieul687310111697387141495214920107,450
Erwin Oonk680000012739915241695,250
Daniel Gal6888928911138011138314111688,190