Woensdagleague

Uitslagen seizoen 2023-2024

LET OP !! Op 20 sept.2023 zijn we met de league opnieuw gestart, met uitzondering van de hoogste games en series, aantal 200 games, 800 en 900 series.

8e Speeldag 2e periode
VLOEBBT v.d. Steen  41
SolidDubbel D  41
StrikeijzersBT Wannet  41
BT Te Vrede De Bowldozers  05
Attentiv AnJo  50

Stand

PeriodepuntenPeriode 1         
 Periode Pnt  PuntenHGHSPinfallPinfall +HCPGamesGem
Strikeijzers 20 334601496125821412272174,7
BT Wannet 18 284661503127681380472177,3
Solid 16 274581544129041402472179,2
Attentiv 14 244121482107931269768158,7
VLOEB 12 23,53821408108601340472150,8
De Bowldozers 10 223511333104071257168153,0
Dubbel D 8 19,5372109189381212268131,4
BT v.d. Steen 6 18331116484321141464131,7
BT Te Vrede 4 15,5308103886151234372119,7
AnJo 2 0000000,0
085439556153,7
PeriodepuntenPeriode 2         
 Periode Pnt  PuntenHGHSPinfallPinfall +HCPGamesGem
Solid 0 334581640117671265164183,9
BT Wannet 0 285231553116161262464181,5
De Bowldozers 0 26,5373137685601047656152,9
Strikeijzers 0 234601569115571265764180,6
Attentiv 0 23412148290031108959152,6
VLOEB 0 214411647103221228664161,3
Dubbel D 0 17372109180091100263127,1
BT v.d. Steen 0 12,5342118184201138464131,6
BT Te Vrede 0 8308103874361090864116,2

Statistieken

hoogste game heren
1Daniël Dol279
2Tonnie Wannet267
3Jeroen Ulijn257
hoogste game dames
1Elaine Wannet268
2Anja v.d. Brugt236
3Marijke Roegies217
hoogste serie heren
1Daniel Dol963
2Geert-Jan van Zutven888
3Danny van Bergen877
hoogste serie dames
1Elaine Wannet857
2Marijke Roegies743
3Anja v.d. Burgt681
aantal 200 games149
aantal 800 series21
aantal 900 series1
League gem deze week167,4
League gemiddelde153,5
Woensdagleague 2023 /2024    Bijgewerkt t/m21-2-2024    
  HCPG1G2G3G4 HGHSTPFGGEMaantal 200
Daniel Dol 0202209197201809279963348516217,8112
Piet Cox 0000002248098094202,252
Jeroen Arts 6216202161195774243809230012191,675
Elaine Wannet 72052242241998522688571285368189,0121
Sven Hoevenaars 91732232242408602488601203164187,9822
Geert-Jan v. Zutven 11000002468881183964184,9821
Alex Franke 12190225181192788246835875848182,4611
Danny van Bergen 13193216146182737249877581532181,729
Ben Looijenstein 1600000225798637536177,085
Jeroen Ulijn 171651691352557242578161053260175,5313
Dennis Bijvelds 211522011841727092407891150168169,138
Tonnie Wannet 231621801561446422677531072264167,536
Marijke Roegies 25180190181181732217737921856164,612
Antoon Groot 30159172157156644208683754548157,192
Jeffrey v.d. Laar 34000001826076074151,750
Mitchel v.d. Steen 37150157155128590199631412828147,430
Davy Kuijpers 37145133144141563222640999568146,991
Demelsa de Visser 3900152131283181569286320143,150
Erik van den Berg 41152143174178647188647723351141,820
Christ v.d. Steen 4100000206647538038141,581
Willem v.d. Vrede 5194138139111482175571864368127,100
Eric Janssen 5700000157573660956118,020
Theo v.d. Riet 5900000170530270324112,620
Daniel Gal 59096111114321184480695263110,350
Pierre Keijsers 5900000147461220420110,200
Carla Timmermans 59123101101161486161486740868108,940
Allisha v.d. Steen 5912411900243143473448142106,690
1e Finale ronden woensdagleague 2023-2024
TeamGame
1
PntGame
2
PntGame
3
PntGame
4
PntTotaal
Pinfall
Totaal
punten
Bowldozers36853745353546110155625
VLOEB383742310433104338,5167235,5
Solid3504387739984338,5156927,5
Strikeijzers4209389839274237162431
B.T. Wannet42810378640593996161031
Dubbel D.3022336332523705133312
BT Van der Steen376632123323,53674139615,5
Attentiv3858398937463533151026
BT Te Vrede323333943323,53352132912,5