Dinsdag League

STAND dinsdagleague seizoen 2026-2027

6e SpeeldagHCPScratch
Jos van Geelen–Geert Molmans / Niels Molmans5–01–4
Paul Tang–Lucas Dollevoet1–40–5
Marjo Dol / Melanie van Son–Tonnie Wannet3–20–5
Daniël Dol / Danny van Bergen–Herma Wannet4–15–0
John Peterse–Simon Gerrits3,5–03,5–0
geen team 20–Thom Engels0–30–3
Rico van Mil–John de Waal4–11–4
Theo Engels–Floris Dollevoet / Rolf Dollevoet1–41–4
David van Geelen–Piet Cox5–05–0
Lieke Engels–Shane Reijnst1,5–3,51–4

Puntenklassement scratch poule

Puntenklassement Scratchleague2
0TeamPuntenHGHSPinfallGamesGem
1Daniël Dol / Danny van Bergen27,5257864449424187
2Tonnie Wannet25224758409624171
3Lucas Dollevoet24266980504624210
4David van Geelen22289898480424200
5Floris Dollevoet / Rolf Dollevoet21256877462024192
6Geert Molmans / Niels Molmans20,5226740411124171
7John Peterse19,5212756420224175
8John de Waal19214795390424163
9Theo Engels18246824459624191
10Shane Reijnst13210703393724164
11Jos van Geelen12180683368024153
12Rico van Mil12164550321024134
13Piet Cox11198619332824139
14Lieke Engels8184629336224140
15Paul Tang71850319324133
16Thom Engels3172549244720122
17Marjo Dol / Melanie van Son0131482176216110
18Simon Gerrits01365245244131
19Herma Wannet01826176174154

Puntenklassement handicap poule

Puntenklassement Handicapleague11
0TeamPuntenHGHSPinfallPinfall HCPGamesGem
1Rico van Mil211645503210454224133
2Tonnie Wannet202247584096473624170
3Jos van Geelen19,51806833680470424153
4Lucas Dollevoet182669805046506624210
5David van Geelen172898984804499624200
6Geert Molmans / Niels Molmans16,52267404111467524171
7Floris Dollevoet / Rolf Dollevoet162568774620485624192
8Daniël Dol / Danny van Bergen162578644494473424187
9John Peterse15,52127564202474224175
10Marjo Dol / Melanie van Son141314821762283416110
11Paul Tang1418503193460524133
12Piet Cox131986193328456824138
13Theo Engels132468244596476424191
14Lieke Engels131846293362453824140
15Shane Reijnst12,52107033937467724164
16Thom Engels121725492447365520122
17John de Waal10,52147953904438824162
18Herma Wannet11826176177534154
19Simon Gerrits01365245247404130

Stand spelers

Dinsdagleague 2026 /2027Bijgewerkt t/m13-10-2026
HCPG1G2G3G4HGHSTPFGGEMaantal 200
Daniël Dol0000002578648644216,002
Lucas Dollevoet0214213170200797266980504624210,2514
David van Geelen0211238210233892289898480424200,1710
Floris Dollevoet6238256200183877256877462024192,5011
Theo Engels7203205237171816246824459624191,5010
Danny van Bergen15211158236179784236785363020181,506
John Peterse20181161188148678212756420224175,083
Geert Molmans23142161181143627226740411124171,292
Tonnie Wannet24179161153143636224758409624170,673
Shane Reijnst28162210123158653210703393724164,042
John de Waal30150189126165630214795390424162,674
Herma Wannet361561541821256171826176174154,250
Jos van Geelen37137171168141617180683368024153,330
Lieke Engels4818411292139527184629336224140,080
Piet Cox49130135150129544198619332824138,670
Rico van Mil53130133129158550164550321024133,750
Paul Tang53185149108109551185568319324133,040
Simon Gerrits56000001365245244131,000
Thom Engels62104101121144470172549244720122,350
Melanie van Son68113117109106445131482176216110,120

Statistieken

hoogste game heren
1David van Geelen289
2Lucas Dollevoet266
3Daniël Dol257
hoogste game dames
1Lieke Engels184
2Herma Wannet182
3Melanie van Son131
hoogste serie heren
1Lucas Dollevoet980
2David van Geelen898
3Floris Dollevoet877
hoogste serie dames
1Lieke Engels629
2Herma Wannet617
3Melanie van Son482
aantal 200 games67
aantal 800 series9
aantal 900 series1
League gem deze week162,7
League gemiddelde163,2